Seiko Alpinist SPB199J1 „Mountain Glacier” 30.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 30.12.2020 10:28 Typ: Nabízím Kategorie: Pánské Od: Josef Město: Praha

Prodám nádhernou limitku Seiko Alpinist Mountain Glacier. Vyrobeno pouze 2020 kusů jen v Evropě.

Dostal jsem darem, vyzkoušel a nevyhovují mi, jsem spíše fanda potápěčských modelů Seiko.

Hodinky koupeny v listopadu v Koscom, kompletní balení, dokumentace a záruční list na 5 let. Na Chrono24 se teď jejich cena pohybuje okolo 35 tisíc.

Seiko Prospex Alpinist SPB199J1 „Mountain Glacier” European Limited Edition 2020 – limitovaná edice určená pouze pro evropský trh. Číselník je proveden v neobvyklé šedo-zelené barvě (sunburst efekt centrálního brusu), která byla inspirována barvou ledovcových jezer. V balení je dodáván i náhradní nylonový řemen s překlápěcí sponou.

Seiko Alpinist jsou někdy označovány jako „japonské Explorery”, což odkazuje na podobnou historii a zaměření slavného modelu od Rolexu. Byly původně navrženy pro japonské horolezce a uvedeny na trh v letech 1961 až 1964 jako Laurel Alpinist. Od té doby vzniklo několik generací této modelové řady a některé Alpinisty si získaly kultovní status.

Seiko Alpinist SPB199J1 z řady Prospex Land jsou vybaveny vnitřní otočnou lunetou s kompasovou stupnicí, indexy a ručky jsou pokryty silně luminiscenční barvou Lumibrite. Číselník je kryt safírovým sklem se zvětšovací lupou nad datumovkou. Automatický strojek 6R35 disponuje funkcí tzv. hackingu (zastavení vteřinovky při vytažení korunky), rezervou chodu 70 hodin. Hodinky kromě času, zobrazují také datum a jsou vodotěsné do 20 ATM.
https://www.chronoshop.cz/seiko-alpinist-spb199j1-mountain-glacier


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email