Seiko SPB051J1 - 62MAS Homage 20.000,- Kč

Toto je můj inzerát
Vloženo: 30.12.2020 10:47 Typ: Nabízím Kategorie: Pánské Od: Josef Město: Praha

Prodám nádherné potapěčky SPB051J1 od Seiko. Je to reinkarnace legendárního modelu 62MAS.

Hodinky jsou kupované v květnu v Helveti, záruka tedy ještě 4,5 roku. Hodinky skoro nenošené, ve stavu nových, jen tah na dvou místech škráblý, ale lze snadno rozleštit. Původní cena 30 000.

Dodávám s komplet dokumentací a krabicí, tah byl zkrácen, dodám i zbylé články.

Hodinky Seiko SPB051J1 z řady Prospex navazují na úspěch potápěčských modelů, jsou moderní předělávkou a poctou prvním potápěčským hodinkám Seiko 6217-8001, známým také pod označením "62MAS".

Model Seiko SPB051J1 se řadí mezi potápěčské hodinky, které se v nabídce Seiko těší oblibě a dlouhé tradici, a to především díky svým vlastnostem, prověřenému tvaru pouzdra, skvělému zpracování a v neposlední řadě také cenové dostupnosti. Hodinky jsou poháněny automatickým strojkem 6R15, který disponuje manuálním nátahem, rezervou chodu 50 hodin a hackingem (zastavením vteřinové ručky při nastavování času). Pouzdro hodinek i náramek, s možností mikroregulace na sponě, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Přehledný a dobře čitelný ciefrník je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou.
Hodinky s velikostí pouzdra 42,6 mm disponují otočnou lunetou s potápěčskou stupnicí pro odečet času stráveného pod vodou a šroubovací korunkou, která dokonale těsní i během potápění. Díky 200 m voděodolnosti snesou hodinky tlak až 20 ATM.

V noci i v zakalené vodě oceníte výrazné ručičky a indexy s výbornou luminiscencí Lumibrite, díky níž nebude přečíst čas a odhadnout dobu ponoru žádný problém.

Hodinky se od své předlohy liší vylepšením funkcí - například plněním norem pro potápěčské hodinky, dále například širším pouzdrem, zachovávajícím proporce modelu z roku 1965, většími ručkami s nánosem luminiscence Lumibrite, vodotěsností 200 m a použitím safírového sklíčka s antireflexní vrstvou.


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email